ВІТАЮ ВАС НА СТОРІНКАХ СВОГО БЛОГУ!

четвер, 6 лютого 2014 р.

ЯК СТАВИТИСЯ ДО ОЦІНОК ДІТЕЙ?

1. Не лайте свою дитину за погану оцінку. їй дуже хочеться бути у ваших очах хорошою. Якщо в неї це не виходить, вона починає брехати й хитрувати, щоб бути у ваших очах хорошою.

2. Співчувайте своїй дитині, якщо вона довго працювала, але результат її праці невисокий. Поясніть їй, що важливий не лише високий результат, значно важливіші знання, яких вона зможе набути внаслідок щоденної, наполегливої праці.

3. Не примушуйте свою дитину

випрошувати собі оцінку наприкінці семестру заради вашого душевного спокою.

4. Не вчіть свою дитину хитрувати, принижуватися й пристосовуватися заради позитивного результату у вигляді високої оцінки.

5. Ніколи не висловлюйте вголос сумнівів із приводу об'єктивності виставленої вашій дитині оцінки. Є сумніви - йдіть до школи й спробуйте об'єктивно розібратися в ситуації.

6. Не звинувачуйте без причини інших дорослих і дітей у проблемах своїх малюків.

7. Підтримуйте дитину в її перемогах над собою, над своєю лінню, навіть якщо вони не дуже значні.

8. Влаштовуйте свята з нагоди отримання відмінної оцінки. Хороше, як і погане, дитина запам'ятовує надовго, і їй захочеться його повторити. Нехай дитина отримує хорошу оцінку заради того, щоб її відзначили. Згодом це стане звичкою.

9. Демонструйте позитивні результати своєї праці, щоб дитині хотілося вас наслідувати

2 коментарі:

  1. На цю тему є дуже цікава стаття, раджу прочитати. Як Допомогті дитині у навчанні http://www.mammy18.ru/yak-dopomogti-ditini-u-navchanni/

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую. Дійсно, стаття дуже цікава. Обговоримо її зміст з батьками.

    ВідповістиВидалити